Vítejte

Tattoozone

Home / Odstranění tetování

Odstranění tetování

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ A PERMANENTNÍHO MAKE-UPU

S odstraňováním tetování máme zkušenosti již sedmým rokem a používáme pouze vysoce výkonné laserové Q-switch Nd:YAG přístroje ( Aktivním materiálem je izotropní krystal Yttrium Aluminium Granátu dopovaný ionty neodymu ), jejichž provoz máme schválen Krajskou hygienickou stanicí. Tyto lasery jsou v současné době nejmodernějším řešením odstranění tetování a používají se především pro nízké riziko vzniku jizev či hypopigmentací kůže (bílá místa).

Typ/název přístroje, výrobce, dodavatel :

GLOVCON® Q-switch ND YAG  / Glovcon LS 900

Vlnová délka a výkon l.sondy

1320nm, 1064nm, 532nm /100-1500mJ2

Účelové využití

odstranění skvrn na kůži, odstranění tetování a permanentního make-upu

provoz schválen KHS Ostrava dle zákona č. 258/2000 Sb. ( Zákon o ochraně veřejného zdraví )

Certifikáty:

CE, ISO13485: 2003, SGS

Konzultace

Pokud uvažujete o odstranění starého, či nevhodného tetování, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci. U větších ploch je možné požádat o testovací zákrok na malé ploše tetování zdarma.

Odstranění tetování / permanentního make-upu:

Laser umožňuje nechtěné tetování, nebo permanentní make-up, či jeho části buď postupně odstranit anebo zesvětlit za účelem snadnějšího překrytí novým, kvalitnějším tetováním. Laserový zákrok je velmi rychlý a většinou je hodnocen jako mírně bolestivý.

Pigment tetování se nachází v kůži v několika vrstvách pod sebou, které musí laserový paprsek rozbít postupně. Pro amatérské tetování je třeba absolvovat minimálně 1 – 3 sezení, u kvalitně provedeného tetování je nutno absolvovat sérii minimálně 4 – 8 sezení. Odstranění tetování je každopádně dlouhodobější záležitostí a mezi jednotlivými zákroky se doporučuje pauza obvykle 5 týdnů.

Q-switch Nd:YAG laser :

Laserový paprsek, který pracuje ve vlnových délkách 1064 a 532 nm, proniká hluboko do kůže, kde reaguje pouze na konkrétní odstraňovaný pigment. Výsledkem je roztříštění pigmentu do menších fragmentů, které imunitní systém těla následně postupně odstraní. Tento proces může trvat i několik měsíců. To znamená, že např. po 3 sezeních jsou ještě patrny zbytky pigmentu, ale po několika měsících zbylý pigment z kůže zcela vymizí. Okolní pokožka na paprsek nereaguje a tudíž není poškozována. Nemusíte se tedy bát popálení, nebo jizev. Díky tomuto principu je možné odstranit i hlubší, či velmi detailně vykreslené tetování. Dobře se odstraňují zejména barvy černá, hnědá, šedá a modrá, hůře se zbavuje odstínů zelené, žluté a oranžové.

– 1064 nm

Vlnová délka 1064 nm (červené světlo) má nejhlubší průnik a je zde nejnižší riziko vzniku hypopigmentace. Filtr o vlnové délce 1064 nm se používá pro odstranění černého, modrého a v některých případech i tmavě hnědého pigmentu.

– 532 nm


Vlnová délka 532 nm (zelené světlo) je absorbováno hemoglobinem a proto je po ošetření delší dobu patrný erytém neboli začervenání. Filtrem o této vlnové délce je účinně efektivně redukován červený, oranžový a v některých případech i žlutý pigment.

Ceník : *

tetování :

– menší tetování cca 500 – 2.000 Kč
– střední tetování cca 1.500 – 3.000 Kč
– větší tetování cca 3.000 – 6.000 Kč
– velmi rozsáhlá tetování cca 5.000 Kč a výše

permanentní make-up :

– obě obočí 2.500 Kč
– kontura rtů 2.000Kč
– celé rty 3.500 Kč

* Všechny uvedené ceny jsou orientační. Mohou se v závislosti na náročnosti práce po vzájemné dohodě lišit.

To get the latest update of me and my works

>> <<