Vítejte

Tattoozone

Home / O Tattoo zone

O Tattoo zone

tattooopava

Studio uměleckého tetování a body piercingu „Tattoo zone“, bylo založeno koncem března r.1992, jako jedno z prvních oficiálně působících profesionálních tetovacích studií v ČR.
V říjnu 2004 bylo studio přemístěno z původních, svou velikostí již nedostačujících, prostor a nyní je najdete nedaleko centra na ulici Mikulášská 46, v blízkosti Hlavního nádraží.Navštěvuje jej klientela hlavně ze severní Moravy, ale také mnoho zákazníků z jiných regionů ČR, včetně Prahy a rovněž ze zahraničí.

Výtvarné zaměření studia je velice rozmanité, od malých, jemných motivů na diskrétních místech, až po velké plochy zad, paží atd. Zákazník má možnost výběru z více než 10 000 černobílých i barevných motivů, ornamentů a portrétů z katalogů studia. Každá práce je zásadně individuální, každé tetování je originálem a studio je schopno připravit každému zákazníkovi péči dle jeho požadavků v diskrétním prostředí, kde je naprostou samozřejmostí vysoká úroveň přístupu, hygiena i vysoká kvalita prováděné práce.Na umělecké tattoo, nesoucí punc osobitého a nezaměnitelného stylu tatéra.
Studio Tattoo zone poskytuje doživotní záruku.

Studio Tattoo Zone poskytuje rovněž služby v rámci body piercingu a současně i body paintingu.
Majitel studia je členem WBPA ( World Body Painting Association ).

To get the latest update of me and my works

>> <<